Nasi partnerzy

Współpracujemy z niezawodnymi partnerami, znanymi na całym świecie, a także polskimi firmami, które wspierają nas w popularyzowaniu stosowania odnawialnych źródeł energii do ogrzewania budynków mieszkalnych. Ta współpraca umożliwia tworzenie niezawodnych systemów dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego klienta.
Działająca od niedawna na rynku polskim, ale już od lat z powodzeniem na rynkach europejskich. Oferują najwyższej jakości produkty z zakresu fotowoltaiki, klimatyzacji i wentylacji oraz urządzeń grzewczych.
Rodzinna polska spółka założona w 1989 r. Od kilku lat dostarczają profesjonalne rozwiązania OZE, skupiając się przede wszystkim na fotowoltaice.
Ponad 10-letenia firma, specjalizująca się w montażu nowoczesnych kolektorów słonecznych i wentylacji mechanicznej.
Założona w 1918 r. firma elektroniczna, od ponad 30 lat proponuje swoim klientom produkty do ogrzewania i klimatyzacji w pomieszczeniach domowych, dla firm i przemysłu. Ich sprzęt dostępny jest w 120 krajach na całym świecie, a sama marka stanowi symbol gwarancji wydajności i oszczędności.
Szwedzki koncern NIBE działa już niemal 70 lat. Jego specjalizacją są urządzenia grzewcze znajdujące zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych jak i obiektach wielkopowierzchniowych. Dodatkowo od 2000 r. firma poszerza swoją ofertę o odnawialne źródła energii. NIBE jest liderem sprzedaży pomp ciepła na polskim rynku.
Południowokoreański koncern specjalizuje się w branży elektronicznej i telefonicznej, swoim klientom proponuje również produkty z zakresu klimatyzacji dla domu, firmy i obiektów komercyjnych. W swojej ofercie mają zarówno klimatyzatory, pompy ciepła oraz oczyszczacze powietrza.